Sistemet Informatike pėr Shėrbime Publike

Disenji dhe zbatimi i sistemeve informatike pėr faturim, pėr procesim tė prodhimit dhe pėr menaxhim tė sistemeve elektroenergjetike, tė sistemeve tė ujėsjellėsit dhe tė mbeturinave.

 

 

Sistemet Informatike pėr Biznes

Disenji dhe zbatimi i zgjidhjeve gjithpėrfshirėse pėr sisteme informative tė biznesit qė pėrmbajnė:

 

  • Moduli Financiar,

  • Moduli i Menaxhmentit Funksional,

  • Moduli i Procesit tė Prodhimit,

  • Moduli i Sistemeve Informatike Bankare,

Pėr mė shumė informacione klikoni kėtu!

 

 

Referencat:

Disenji dhe implementimi i sistemit CAS pėr shėrbime tė energjisė elektrike tė Korporatės Energjetike tė Kosovės (KEK).

Disenji dhe implementimi i sistemit CCP pėr faturim dhe kujdes ndaj konsumatorėve pėr tėrė sistemin e shpėrndarjes sė energjisė elektrike tė KEK-ut, qė e pėrfshinė tėrė Kosovėn, me 400,000 matėsa tė energjisė elektrike.

Sistem komplet nė bazė tė parimit “ēelėsi nė dorė”, disenji dhe zbatimi i Sistemit Informatik Pensional pėr Trustin e Kursimeve Pensionale tė Kosovės.

 

Pėr mė shumė nė lidhje me referencat klikoni kėtu!

 

 

Copyright © Komtel 2005