Komtel Project Engineering e njeh pėrgjegjėsinė pėr bashkėsinė ku ėshtė i vendosur. Me udhėheqjen tonė dhe pjesėmarrjen active nė ēėshtjet e bashkėsisė, si dhe me vitalitetin tonė ekonomik, me cilėsinė e prodhimeve dhe shėrbimeve tona, ne mund tė tė kontribuojmė shumė nė pėrparimin e bashkėsisė ku bėjmė pjesė.

Komtel Project Engineering ėshtė i pėrkushtuar pėrsosshmėrisė nė ēdo mėnyrė dhe lėmi: nė etikėn tonė profesionale, nė prodhime e shėrbime qė i ofrojmė, nė marrėdhėniet me klientat, e punėtorėt, me lėminė tonė industriale dhe me bashkėsitė ku bėjmė pjesė.

 

 

 

Copyright © Komtel 2013