Komtel Project Engineering ėshtė i pėrkushtuar qėllimit qė tė udhėheqė nė lėminė e Teknologjise Informative e Komunikacionit, si dhe nė lėminė e Inxhinierisė Elektrike e Automatikės, pėrmes integritetit, risive, plotėsimit tė kėrkesave tė klientėve dhe fuqisė financiare. Ne jemi tė pėrcaktuar pėr ngritjen e standardeve nė pėrgjithėsi brenda lėmisė sonė pėrmes njė roli aktiv nė organizatat e asociacionet profesionale. Pėr mė shumė ne jemi tė pėrkushtuar zhvillimit tė lidhjeve tė ngushta me lėmitė tjera industriale si dhe me Qeverinė, tė cilėt nė tė shumtėn i kontribuojnė suksesit tonė.

 

 

 

 

 

Copyright © Komtel 2013