Komtel Project Engineering ėshtė i pėrkushtuar ofrimit tė shėrbimeve tė cilėsisė sė lartė dhe krijimit tė ambientit tė kėndshėm dhe produktiv pėr punė. Ne jemi shumė tė ndieshėm dhe tė pėrgjegjshėm ndaj nevojave tė klientėve tonė dhe tė pėrkushtuar pėrmbushjes sė tyre. Ne mundohemi qė tė jemi tė drejtė, tė ndershėm, tė edukuar dhe professional nė tė gjitha punėt tona.

Komtel Project Engineering ėshtė i pėrkushtuar punėsimit dhe zhvillimit tė menaxherėve dhe stafit mė tė mirė nė lėminė tonė. Ne jemi tė pėrkushtuar tė krijojmė njė ambient pune i cili i mundėson secilit punėtorė tė ketė kėnaqėsi gjatė punės, nė tė njėjtėn kohė qė e plotėsojnė edhe dėshirėn e kompanisė qė nė baza profitabile, tė ofrojė prodhime e shėrbime tė cilėsisė mė tė lartė. Ne dėshirojmė tė krijojmė punėtorė tė njohur pėr karakterin, pėrkushtimin, dhe besueshmėrinė e tyre. Njėherit qė e kuptojmė rėndėsinė e secilit individ nė suksesin e tėrė kompanisė. Komtel Project Engineering udhėheqė njė politikė tė dyerve tė hapura gjatė gjithė kohės, duke inkurajuar rrjedhėn e komunikimeve, shkėmbimit tė ideve, kreativitetin dhe vetėbesimin nė vend tė punės.

 

Njėsia e Teknologjisė Informative e Komtelit - ofron disenjin dhe zbatimin e sistemeve informatike pėr faturim, pėr procesim tė prodhimit dhe pėr menaxhim tė sistemeve elektro-energjetike, tė sistemeve tė ujėsjellėsit dhe tė mbeturinave. Sot ne ofrojmė zhvillimin e zgjidhjeve softuerike pėr sisteme tė mėdha tė integruara informatike. Politika jonė e prodhimit cilėsor ju siguron konsumatorėve tanė zgjidhje softuerike tė cilėsisė kulminante, nė bazė tė parimit “ēelėsi nė dorė”, qė bazohen nė standarde industriale nė tė gjithė lėmenjtė e kompetencės, tė koncipuara ashtu qė ti plotėsojnė mė sė miri kėrkesat specifike tė konsumatorit, duke zbatuar nė arritjet mė tė reja teknologjike.

Sistemi Informatik pėr Administratė Publike

 

I disenjuar pėr zbatim nė sistemet e posaēme informatike nė administratėn e nivelit tė qeverisė ose tė nivelit komunal.

 

 

 

 

Copyright © Komtel 2005