Sistemi pėr Evidencėn e prezencės nė punė

 

Zgjidhja pėr Sistemin Evidencėn e prezencės nė punė tė punėtorėve nė kompani pėrbėhet prej:

 

a) Sistemit pėr pregaditjen dhe shtypjen e kartelave tė punės sė punėtorėve,

b) Sistemit pėr Evidencėn e prezencės nė punė i pėrbėrė nga terminalet pėr regjistrimin ardhje/vajtjes dhe prezencės sė punėtorėve duke pėrfshirė edhe lexuesit biometrik pėr skanim dhe krahasim,

c) Sistemi i kontrollit tė qasjes,

d) Sistemi i vrojtimit i pėrbėrė prej IP Kamerave digjitale dhe video regjistruesit digjital,

e) Ndėrlidhja me sistemin e Resurseve Njerėzore dhe tė Pagave.

 

Ofrojmė zgjidhje qė implementohet lehtė dhe shpejtė me kosto tė ulėt.


Ofrojmė dy sisteme SEP – 1 dhe SEP - 2.

MK - 1 ėshtė i pėrshtatshėm pėr kompani prej 5 – 500 punėtorė,

MK - 2 ėshtė i pėrshtatshėm pėr kompani me mbi 500 puntorė.

Sistemi punon si i vetėm apo nė rrjetė LAN apo WAN, varėsisht prej kėrkesave tė klientit. 

 

Pėr mė tepėr informata na kontaktoni ...

 

 

 

 

 

Copyright © Komtel 2005