Kompjuterėt KOMTEL – Si pionier i PC-sė sė parė tė prodhuar nė vend, nė fillimet e viteve ’90, ne jemi rritur sė bashku me teknologjinė. Nė bashkėpunim me liderėt botėror nė lėmenjtė e harduerit dhe softuerit, ne ofrojmė sistemet mė bashkėkohore kompjuteristike, duke filluar prej kompjuterit personal e deri te sistemet mė bashkėkohore tė tipit “mission critical” (me besueshmėri tė lartė). HP-COMPAQ, IBM, APC, CISCO, 3Com, APC, Panasonic, Zebra Technologies (Eltron), janė vetėm disa prodhues nga lista e partnerėve tanė.

KOMTELI ofron shėrbime tė nivelit tė lartė pėr konsumatorėt e vet nė fushėn e kompjuteristikės dhe tė TI-sė, duke pėrfshirė:

  • Shėrbime tė konsulencės dhe shitje tė sistemeve kompjuterike,

  • Disenjin dhe zbatimin e sistemeve tė mesme dhe tė mėdha tė rrjetit TI me kapacitet deri me disa qindra kompjuterė,

  • Mirėmbajtje gjatė dhe pas afatit garantues si pėrfaqėsues i autorizuar pėr mirėmbajtje i HP-sė pėr notebook, PC dhe serverė, dhe si pėrfaqėsues i autorizuar i APC-sė pėr pajisjet UPS.

 

Pėr referenca klikoni kėtu!

 

 

Copyright © Komtel 2005