Ekipet tona tė specializuara janė gjithmonė tė gatshme tė kryejnė edhe detyrat mė tė ndėrlikuara tė instalimeve elektrike si dhe mirėmbajtjen e tyre. Pėr kėtė ata posedojnė teknikėn mė moderne dhe shfrytėzojnė materialet mė kualitative me tė cilat garantojnė siguri dhe kualitet afatgjatė tė punėve tė kryera.

Ata kryejnė punėt e instalimeve elektrike tė rrymės sė fortė dhe rrymės sė dobėt si ato tė:

  • Telefonisė,

  • Interfonisė,

  • Rrjetave kompjuterike,

  • Sistemeve tė alarmimit tė zjarrit,

  • Sistemeve tė alarmimit tė vjedhjės,

  • Pajisjet e kontrollit tė hyrjės, etj.

 

 

 

 

intra lighting

GESS

Deutz

Copyright © Komtel 2005