Pėr furnizim kontinual dhe pėr sigurimin e procesit tė punės pandėrprerė, ne ju ofrojmė gjeneratorė tė fuqive deri nė 800kVA me karakteriatika standarde dhe me izolime akustike. Nė bazė tė pėrvojės dhe pėrshtypjeve tė klientėve tonė tė cilėve ju kemi liferuar kėta gjeneratorė mund tė theksojmė kualitetin e tyre i cili bazohet nė kualitetin e komponenteve kryesore tė tyre – tė gjeneratorit ( tė prodhuesve LEROY SOMER-Francė, MARELI-Itali, STANFORD-Angli), tė dizel-motorit (VOLVO PENTA-Suedi, CUMINS-USA, DEUTZ-Gjermani, PERKINS-Angli, IVECO-Italian ) dhe moduli digjital i automatikės i cili prodhohet nė fabrikėn e njohur turke ISBIR. Gjithashtu ofrojmė edhe gjeneratorė tė fabrikės sė njohur italiane SPARK. Tė gjitha kėto pajisje kanė garancion njėvjeēar ose pėr 1000 orė pune brenda njė viti.

 

Ne ju ofrojmė krahas shitjes edhe transportin, montimin, automatizimin dhe mirėmbajtjen e tyre. Pra ne gjithmonė jemi pranė jush qė asnjėherė tė mos ta ndieni mungesėn e energjisė elektrike.

 

 

 

intra lighting

GESS

Deutz

Copyright © Komtel 2005