Pėr mundėsimin e proceve kontinuale tė punės dhe pėr mbrojtjen e pajisjeve gjatė rėnieve dhe ngritjeve tė tensionit nė rrjetė, ne ju ofrojmė stabilizatorė tė fuqive tė ndryshme tė prodhuesit shumė kualitativ GESS nga Turqia tė fuqive prej 15-1000 kVA.

 

 

 

 

Copyright © Komtel 2005