Ne klientėve tonė ju ofrojmė projektimin e instalimeve elektrike tė rrymės sė fortė dhe rrymės sė dobėt si tė:

  • Telefonisė,

  • Interfonisė,

  • Rrjetave Kompjuterike,

  • Sistemeve tė alarmimit tė zjarrit,

  • Sistemeve tė alarmimit tė vjedhjės,

  • Pajisjeve tė kontrollit tė hyrjės, etj.

Duke disponuar me njohuritė mė tė reja nė lėminė e teknikės, ne ju sugjerojmė klientėve tonė zgjidhjet mė tė sigurta, komfore dhe ekonomike.

 

 

 

 

Copyright © Komtel 2005