Komtel Project Engineering ėshtė i pėrkushtuar ofrimit tė shėrbime tė cilėsisė sė lartė dhe krijimit tė ambientit tė kėndshėm dhe produktiv pėr punė. Ne jemi shumė tė ndieshėm dhe tė pėrgjegjshėm ndaj nevojave tė klientave tonė dhe tė pėrkushtuar pėrmbushjes sė tyre. Ne mundohemi qė tė jemi tė drejtė, tė ndershėm, tė edukuar dhe professional nė tė gjitha punėt tona.

Komtel Project Engineering ėshtė i pėrkushtuar punėsimit dhe zhvillimit tė menaxheave dhe stafit mė tė mirė nė lėminė tonė. Ne jemi tė pėrkushtuar tė krijojmė njė ambient pune i cili i mundėson secilit punėtorė tė ketė kėnaqėsi gjatė punės, nė tė njėjtėn kohė qė e plotėsojnė edhe dėshirėn e kompanisė qė nė baza profitabile, tė ofrojė prodhime e shėrbime tė cilėsisė mė tė lartė. Ne dėshirojmė tė krijojmė punėtorė tė njohur pėr karakterin, pėrkushtimin, dhe besueshmėrinė e tyre. Njėherit qė e kuptojmė rėndėsinė e secilit individ nė suksesin e tėrė kompanisė. Komtel Project Engineering udhėheqė njė politikė tė dyerve tė hapura gjatė gjithė kohės, duke inkurajuar rrjedhėn e komunikimeve, shkėmbimit tė ideve, kreativitetin dhe vetėbesimin nė vend tė punės.

 

 

 

 

Inxhinieringu Elektrik KOMTEL – me eksperiencė tė gjatė nė kėtė lėmė, e ka fituar primatin nė tregun e Kosovės. Duke u mbėshtetur nė eksperiencėn e vet ndėrkombėtare, tė krijuar me punėt e kryera nė ish Bashkimin e Republikave Sovjetike.

 

 

 

Copyright © Komtel 2013